Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Me Beso Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i vetmi jam ne ket bote
qe te dua ty aq fort
syte e mi jan mbush me lot
z´di cka t´bej m´ndihmo o zot

(ref 2X)
me beso te lutem moj
se pa ty z´dua te jetoj
une i mjeri prap shpresoj
se me ty une dot jetoj

tash vetmia m´ka mundu
zemer e n´shpirt me ka semu
per mua me nuk ka jete
mbaroj dashnia e vertete

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Me Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Beso".
3. Video është e këngës "Me Beso", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0