Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Keto Dy Syt E Mi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


keto dy syt e mi
rrjedhin si burim
zemra ime tash e din
ka me vdek i ri

ndoshta une n´ket jete
mbeta pa dashni
por dhe ti moj dashuri
mos me le n´rini

(ref 2x)
ti o fat o fati im
une pa gezim kam mbet
me ndihmo qe une n´ket jet
me ty t´jam per jete

ti o zot tash ke meshire
rrugen ma ndrico
asaj jeten ja kam fal
ti tash me ndihmo

koha ne vetmi po kalon
ende jam tuj qare
se dashnore me ka lan

ndoshta une n´ket jete
mbeta pa dashni
por dhe ti moj dashuri
mos me le ne vetmi

(ref2x)

Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/10/2014


Memi - Keto Dy Syt E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keto Dy Syt E Mi".
3. Video është e këngës "Keto Dy Syt E Mi", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente 0