Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Aman Sa Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


per ty kendoj moj hyri
sa e bukur je dashni
gjith me thone se jam tranu
ka shum kohe jam dashuru

(ref 2x)
aman aman sa te dua shume
aman aman per ty rri pa gjume

shtrima doren dashuri
per ty shkrihem si qiri
jam beqar e jam krenar
por me emer jam kengetar

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Aman Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "Aman Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0