Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Prej At Dite Qe Me Tradhtove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prej asaj dite qe me tradhtove
tjeter kend e dashurove
nuk ma le ket zemer t´pushon
se e shkreta ty te don

lote e mi gurgullojn
per dashuri ata s´pushojn
prandaj te lutem me permend
se zemra ime per ty dhemb

at kujtohet ty pendimi
paraj yjeve e patem dhane
at kujtohet fare pendimi
per ty kjo eshte fjale e rende


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Prej At Dite Qe Me Tradhtove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej At Dite Qe Me Tradhtove".
3. Video është e këngës "Prej At Dite Qe Me Tradhtove", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0