Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ah Sa Shume Gabova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dashuria nuk ka sy
tuj shendrit t´hyra nen sy
m´tranove moj bukuri
tash nuk t´mundem t´rri pa ty

ah sa shume une tash gabova
me ty une naten qe kalova
per ty loje qenka dashuria
moj te vraft tye perendia

ne fillim gabova
my ty naten qe kalova
me mashtroj shikimi yt
dashurova hic pa pyt


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Ah Sa Shume Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sa Shume Gabova".
3. Video është e këngës "Ah Sa Shume Gabova", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0