Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - U Largove Moj E Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U largove moj e dashur
me lave pa dashuri
ti shume larg ike shkove
e me lave me lot ne sy

(ref 2x)
shume te lutem mos me harro
dashnin time ti ma kujto
lulen qe ta dhash une n´takim
a e ruan ti si kujtim ?

ne ty vajze u dashurova
fati i zi moj sun u gzova
ti prej meje u largove
dashnin tjetrit ja dhurove

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - U Largove Moj E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove Moj E Dashur".
3. Video është e këngës "U Largove Moj E Dashur", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0