Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Hajde Dashnore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


gjithmone ne endrre te shiqoj
syt e zi vajz si harroj
e kujtoj at dashuri
qe e patem ne te dy

(ref)
hajt dashnore ti mos qaj
kur e din se nuk kam/ke faj
se dashnin tone kush e fiku ?
qaj baba yt aj fanatiku

e kujtoj une at takim
ne ty z´bashku ne perqafim
besen ti mu ma ke dhane
kurre per jete s´kam me te lane

(ref)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Memi - Hajde Dashnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Dashnore".
3. Video është e këngës "Hajde Dashnore", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0