Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ah Si Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


version1
Pse në sy moj s'më shiqon
ti me mu kur bisedon
e di e di se më don
edhe pse ti se pranon

refx2
Ah si ti ah si ti
vajzë ma t'bukur unë s'kam parë
ah si ti ah si ti
m'tranove me sytë mavi

version2
Falma zemrën një minut
pse dëshiron ti me t'lutë
kur e di se m'dashuron
pse kështu po më mundon

refx2
Ah si ti ah si ti
vajzë ma t'bukur unë s'kam parë
ah si ti ah si ti
m'tranove me sytë mavi


Ky tekst u dërgua nga Benhamin


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Ah Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Si Ti".
3. Video është e këngës "Ah Si Ti", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0