Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - E Veshtir Qenka Jeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

jo pa ty smundem un te jetoj qme duhet kjo jet ti jeten mu ma bone zi moj katil e pa shpirt pse keshtu ti me mundon a aste vjen aspak gjina qfar mkate une bena qe ma munde gjith sevdan ref :e veshtir qenka jeta sun duroj sun duroj perndi tash t lutem me nduhmo me ndihmo joo pa ty smundem te jetoj qme duhet kjo jet ti jeten mu ma bone zimoj katile e pa shpirt pse keshtu ti me mundona ste vjena s ak gjina qfar mekanti une bera qe ma munde gjizh sefan ref 2x:e veshtir qenka jeta sun duroj sun duroj perrendi po te lutem me ndihmo me ndihmoPublikimi: 24/02/2013


Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente 0


Memi - E Veshtir Qenka Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Veshtir Qenka Jeta".
3. Video është e këngës "E Veshtir Qenka Jeta", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.