Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Memi - Jame Merzite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

24/02/2013

2013-02-24T15:56:56+00:00Shum kjo jet me mundoj me shku halle me kaloj bab e nan mi kam largu qdo kush tash me ka harru

aman aman jam merzit aman aman knoj me shpirt
aman aman jam merzit aman aman knoj me shpirt

e vetmja hall qe mka mbet edhe ajo tash mka vdek e un i mjeri tash kam mbet dhe jetim jam tash ne jet

aman aman jam merzit aman aman knoj me shpirt
aman aman jam merzit aman aman knoj me shpirt

aman aman jam merzit aman aman knoj me shpirt
aman aman jam merzit aman aman knoj me shpirt


Ky tekst u dërgua nga  labinot
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet