Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ku Je Fati I Zi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dola ne dritare isha tuj mendu dashurin e pare smundem me haru,dashurin e pare smundem me haru.

a te kujtohet ajo dite kur na binte shi zemrat na u ndan ne me lot ne sy,zemrat na u ndan ne me lot ne sy.

ref.2x
prite prit cdo dite me kaloj nje dit ende ty te pres ku je fat i zi,ende ty te pres ku je fat i zi

a te kujtohet ajo dit kur na binte shi zemrat na u ndan e ne me lot ne sy,zemrat na u ndan e ne me lot ne sy.

duart po me dridhen floket me jan zbardh ende e kujtoj dashurin e pare,ende e kujtoj dashurine e pare.

ditet e ardhmerise tash une i kerkoj por smundem ta gjej se ajo me shkoj,por smundem ta gjej se ajo me shkoj.Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Ku Je Fati I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Fati I Zi".
3. Video është e këngës "Ku Je Fati I Zi", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0