Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - Luj Me Mua Luj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2014

2014-01-05T00:15:26


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj Me Mua Luj" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Taulant Bajraliu - Luj Me Mua Luj

x2
sonte eshte moj nata jote luj qiko luj me ma dredhu belin shtatin gjakun ma bon uj
x2
luj me mua luj mos u ndal aspak me ta marr moj zemren tane pak e nga pak
x2
Sonte eshte moj nata jote luj qiko luj do te vi dhe nata ime tani un dot luj aaaaaaaa
x2
luj me mua luj mos u ndal aspak me ta marr moj zemren tane pak e nga pak

nje her pata fat me ta puth at dor le te mbetet kenga deshmitari jon

nje her pata fat me ta puth at dot le te jet prishtina deshmitari jon
x2
mesazhin ta qova ty ne telefon kthema dhe ti zemer shpirti po me vlon

Dardan Bakraqi - Luj Me Mua Luj

2x.sonte esht moj nata jote luj qiko luj kur ma tregon belin shtatin gjakun ma bon uj

(ref)2x.luj me mua luj mos u ndal aspak do ta marr un zemren brenda pak o nga pak...

2x.sonte esht moj nata jote luj ti luj bon me dor e bon me sy e me fjal mos gjuj

(ref)2x-
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...