Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ti Tash Je Larg Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Nuk muj me besu se perty po vuj more dashnin time ja dhe tjeter kuj ato dit te lumtura shum shpejt i harove shpresa me te mdhaja zemer mi helmove

Ref:(2x)
Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedin pse aq me mundove per t'zezen tradhti

Ke mendu moj vajz se un boj hajgare te kam dasht me zemer por mdole tradhtare sme lejon familja thojshe un te du tlutem mos me mashtro ske mendu per mu

Ref:(2x)
Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedin pse aq me mundove per t'zezen tradhti

Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedi pse aq me mundove per t'zezen tradhti

Ket keng qe kendoj ty ta kam kushtu un degjoje edashur e me kujto mu ato dit te lumtura shum shpejt i harrove shpresat me te mdhaja zemer mi helmove.

Ref:(2x)
Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedin pse aq me mundove per t'zezen tradhti


Ky tekst u dërgua nga  gressa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Ti Tash Je Larg Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Tash Je Larg Meje".
3. Video është e këngës "Ti Tash Je Larg Meje", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0