Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Spata Unë Forcë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


version:1
Skenari për dhimbjen time
siq e shkrove ti moj vet
me lejove të dashunoj
e tani ti më ke tret.x2

refx2
Shkove pa than
ti moj asnjë fjalë
s'pata unë forc
ty moj me të ndalë.

version:2
Për çdo mëngjes e pyes vetën
ku kaq rëndë un tash gabova
por mëkati im i vetëm
është se shumë të dashurova.2x

ref:x2

version:3
E mallkoj dashnin edhe jetën
se për ty e humba veten
ti jeton në lumturi
ah mu si gotë më ke thy

refx2


Ky tekst u dërgua nga Benhamin

Memi - Spata Unë Forcë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spata Unë Forcë".
3. Video është e këngës "Spata Unë Forcë", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0