Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - Qika Moj Qika


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/02/2013

2013-02-24T16:26:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qika Moj Qika" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Violeta Kukaj Retkoceri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oj qika moj qika si po ju shkon dita
qika moj qika
ruges mos ndaloni te cesma te kroni
qika moj qika

qika zemer arta si po ju shkon nata
qika moj qika
her per pes minuta her me orr te gjata
qika moj qika

mos folni ke cesma se djemt i mer lemza
mos folni ke cesma se djemt i mer oh lemza

qika zemer bardha si po ju shkon java
qika moj qika
kur jemi me cuna bol mir na shkon puna
qika oh moj qika

qika mos vononi te cesma te kroni
qika moj qika
pse po pritet hanen djemt ja marin anen
qika moj qika

mos folni ke cesma se djemt i mer lemza
mos folni ke cesma se djemt i mer oh lemza

qika oh moj qika

mos folni ke cesma se djemt i mer lemza
mos folni ke cesma se djemt i mer oh kjo lemza

mos folni ke cesma se djemt i mer lemza
mos folni ke cesma se djemt i mer oh kjo lemzaMë Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...