Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Oj Nan E Mjera Nan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Nan E Mjera Nan" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sadik Uka - Oj Nan E Mjera Nan

Kur u nisa per gyrbet
Doli nana n'der te shpis
M'perqafoi m'tha rruga mbar
Tuj fshi lot me skej t'shamis

Refreni
Oj nane e mjera nane
Ku po shkoj ku du met lan
Mos te gjetsha kur te kthehem
T'lutem nan ma ban hallal

Ka dal baba n'der t'oborrit
Nuk ja pritke loti lotin
E me puthi mjedis ballit
Tuj fshi lott me skaj te shallit

Refreni
Ore bab i mjeri bab
Ku po shkoj ku du met lan
Mos te gjetsha kur te kthehem
T'lutem bab ma ban hallall

Refreni ne fund

O moj nane o i mjeri bab
Ku po shkoj ku du me u lan
Mos ju gjetsha kur te kthehem
Me ma ba ju mu hallall
Ore bab o i mjeri bab
Ku po shkoj ku du met lan
Mos te gjetsha kur te kthehem
Me ma ba ti mu hallall

Muharrem Ahmeti - Oj Nan E Mjera Nan

Dit e nxeht ishte nje ver e takova at ne der isht e bukur sikur han dashuria im e par
Dit e nxeht ishte nje ver e takova at ne der isht e bukur sikur han dashuria im e par
Oj nan e mjera nan mu dashnia si mka zan pas saj mendja osht tuj mlon pas saj mendja asht tuj mlon oj e mjera nan
Oj nan e mjera nan mu dashnia si mka zan pas saj mendja osht tuj mlon pas saj mendja osht tuj mlon oj e mjera nan
Me mjafton vec ni shikim kur te dalim ne takim sme mer gjumi as nje nat do me plas kjo zemer ngrat
Me mjafton vec ni shikim kur te dalim ne takim sme mer gjumi as nje nat do me plas kjo zemer ngrat
Oj nan e mjera nan mu dashnia si mka zan pas saj mendja osht tuj mlon pas saj mendja asht tuj mlan oj e mjera nan
Oj nan e mjera nan mu dashnia si mka zan pas saj mendja asht tuj mlan pas saj mendja osht tuj mlan oj e mjera nan.


Publikimi: 24/02/2013Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente mbi këtë këngëMemi - Oj Nan E Mjera Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Nan E Mjera Nan".
3. Video është e këngës "Oj Nan E Mjera Nan", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.