Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - N'syt E Tu Jam Dashuru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

x2
Me ty vajzë jam dashuru
simaptike je për mu
x2
sytë e tua sikur dritë
natën mua ma bëjnë ditë

refx2
N'sytë e tu jam dashuru
gjithmon i kam adhuru
x2
sa herë natën i ëndërroj
dhe nga zemra si largoj

x2
Hajde vajzë mos më mundo
falmi sytë e më gëzo
x2
shumë i lumtur dua t'jam
sytë e tua ti kem pranë


Ky tekst u dërgua nga Benhamin


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - N'syt E Tu Jam Dashuru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'syt E Tu Jam Dashuru".
3. Video është e këngës "N'syt E Tu Jam Dashuru", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0