Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Nero Moj Nermina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Version:1
Pse ti flokët i ke pre
a nga unë don me u fsheh
pse ndërron rrugën kur më sheh
a harron çka ishin dje(X2)

Version:2
Shumë mashtrohesh ti e dashur
jo mu, veten ke me plasur
ditët ke me i numruar
a vjne dita me m'takuar(x2)

Refx2
Ah Nero moj Nermina
ma mirë n'vetmi të rrina
harro çka ishim dje
dashuria s'është për ne

Version:3
Tash erdh dita sikur dje
edhe unë tash me u fsheh
e gjithë bota na ka pa
ma mirë rrugtë ne me i nda(x2)

Version:4
Shumë mashtrohem un e dashur
jo ty , veten kam me plasur
ditët kam me i numruar
kur vjen dita me t'takuar
Refx2


Ky tekst u dërgua nga Benhamin


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Nero Moj Nermina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nero Moj Nermina".
3. Video është e këngës "Nero Moj Nermina", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0