Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - O Gurbet Ti M' Ke Djeg


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondin"
ah moj na sa veshtir e kam kur me ty nuk jam me djeg shpirti ne gurbet jeten ma ka tret mallkuar qofh o gurbet se ktu me ke tret more pa i mbush 20 vjet mallkuar qofh ti o gurbet se ti ktu me ke tret more pa i mbush 20 vjet o gurbet ti mu mke djeg ne ket jet ma more lirin ooooo pa i mbush 20 vjet asni tmir asni tmir une se kam pa nga gurbet i zi moj nan zemrat naj ka nda a thu ka pranver per mua kan thuni shok niher ma shtoni sevdan nja nga nja ditet i numroj kur dot kthehem krejt me shkoj jeta dhe rinia nket gurbet te zi edhe buken qe e ha me lot po e lag per ty nan jam permallu kur vjen dita met taku edhe buken qe e ha me lot e laj per ty nan jam permallu kur vjen dita met taku o gurbet ti mke djeg mua ne ket jet ma more rinin pa i mbush 20 vjet asni tmir asni tmir une se kam pa ky gurbet i zi oj nan zemrat naj ka nda a thu a ka pranver per mu gzim a ka thuni shok ni her ma shtoni sevdan


Ky tekst u dërgua nga Hysni
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...