Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - Ermira Per Ty Kendoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2012

2012-11-16T02:59:16Nje pikllim me ra mu!
fati zi per mu esht shkru!
du me kendu du me vajtu!
n´dhe te zi dashnoren!
ma kan qu!

(ERMIIIRAA) per ty kendojkendoj!
(ERMIIIRAA) per ty vajtoj!
as vet se di sa te kam dasht!
ne te dy mbetem pa fat!

Ne ket jet ajo m´la vet!
dashnoren dika ma ka tret!
du me kendu du me vajtu!
(ERMIIIRAA) mu m´ka shkretu!

(ERMIRA)+(ERMIRA) per ty kendoj!
(ERMIRA) per ty vajtoj!
as vet se di sa te kam dasht!
ne te dy tash m´betem pa fat!

aman aman amann aaaa aa!
(ERMIRRRAAAAA) une ket!
kang per ty e idisa!
kur ne gjum isha tuj fjet!
te pash ne enderr kishe vdekk!

(ERMIRA) per ty kendoj!
(ERMIRA)per ty vajtoj!
as vet se di sa te kam dasht!
ne te dy m´betem pa fat?????


Ky tekst u dërgua nga Te Dua
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...