Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - A Ma Fal Zoti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

EDHE SOT QAJ ME LOT KERKOJE FALJE TE TI ZOT JO AJ XHUM NUK PO MER MDHIMET KOHAA QE SDHKOJE KREJT NE TERR ME FAL ZOT SHTRENGON ZEMRA VEQ LOTOJ O ZOT FALJE VEQ TKERKOJ MI FAL ZOT XHUNAHET QE IKAM BERE KAM GABU PO MOS GABOJ TE VERTETEN E KUPTOJ SE GENJESHTER QENKA KJO DYNJA AAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAA SHUM I RI SKAM MENDU SE KOM DIT SE JETA SHPEJT KA ME KALU ME NDIHMO JA RRAHIM TI KE MESHIR DHE TI JE FALES PA DYSHIM ME FAL ZOT SHTRENGON ZEMRA VEQ LOTOJ OZOT FALJE TE KERKOJ ME FAL ZOTT QYNAHET QEJ KAM BERE.KAM GABU PO MO SGABOJ TE VERTETEN E KUPTOJ SE GENJESHTER QENKA KJO DYNJA SHUM MEKATE UN I MJER SI DO TVI TEK TI O ZOT NAHIRET KAM NJE SHPRES UN JARABI KUSH PENDOHET O ZOT E DON TI ME FAL ZOT SHTRENGOJ ZEMRA VEQ LOTOJ O ZOT FALJE TE KERKOJ MI FAL ZOT XHYNAHET QE I KAM BERE KAM GABU PO MOS GABOJ TE VERTETEN E KUPTOJ SE GENJESHTER QENKA KJO DYNJA AAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAA


Ky tekst u dërgua nga KUJTIM XHELILI

Memi - A Ma Fal Zoti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Fal Zoti Im".
3. Video është e këngës "A Ma Fal Zoti Im", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 1