Audio

Memi - E Ma E Mira


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/02/2013

2013-02-24T15:46:38

Këngë e albumit:

"Ajo Ishte Një Turkeshë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Ma E Mira" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...