Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Kam Gabu Po Me Zgaboj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dite E Madhe, Dite E Xhuma"

Komente

Asnjë Koment

28/09/2012

2012-09-28T09:24:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Gabu Po Me Zgaboj" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet