Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Dit E Madhe Dit E Xhuma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Suzana Fazliu

Këngë e albumit:

"Dite E Madhe, Dite E Xhuma"

Komente

Asnjë Koment

15/06/2015

2015-06-15T19:49:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dit E Madhe Dit E Xhuma" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet