Audio

Memi - Kjo Shami Ësht Krenari


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/06/2015

2015-06-15T22:04:00

Këngë e albumit:

"Dite E Madhe, Dite E Xhuma"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Shami Ësht Krenari" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...