Audio

Memi - Mir Se Vjen O Ramazan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2015

2015-06-19T13:27:06

Këngë e albumit:

"Dite E Madhe, Dite E Xhuma"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mir Se Vjen O Ramazan" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...