Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharem Qaili - Banma Hallall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Lotet seç më rjedhin zemra mevajton qerpiku medhridhet loti mevërsho qërpikiu mëdhrit loti më vërshon

Banma hallall hallall aban hallall dite kur gurbet shkove melot nen te kam lon dite kur un shkova me lote te kam loan

Sa i rend gurbeti kurti ste kam pran sofra shtrohet that vetem buk elot
Sa i rend gurbeti kurti ste kam pran sodra shtrohet that vetem buk e lot sofra shtrohet that vetem buk e lot


Ky tekst u dërgua nga Muharem qaili memi

Muharem Qaili - Banma Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Banma Hallall".
3. Video është e këngës "Banma Hallall", por nuk këndohet nga Muharem Qaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0