Mendi
Mendi
Mendi
  • Vendlindja:
  • Peje Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër Zvicër
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mendi është këngëtar i njohur. Armend Bajrami, i njohur si Mendi jeton ne Zvicer.

Më datë 19 Qershor 2007, Speya publikojnë videoklipin "Mos M`thuj", në bashkëpunim me Mad Lion & Mendi.

Më datë 6 Gusht 2009, Riza Selimi & Mendi publikojnë videoklipin "Te Mireve Beju Mir O Zot".

Më datë 9 Mars 2011, Mendi & Blero publikojnë videoklipin "Njo Me Njo". Videoklipi u prodhua nga Pixels Production.

Më datë 11 Nëntor 2011, Freax publikojnë videoklipin "Rockstar", në bashkëpunim me Albresha, Dj Nardi, Bullet & Mendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 1 Qershor 2014, Mendi publikon videoklipin "Shpirti Jem", në bashkëpunim me Shqipri Kelmendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 23 Qershor 2016, Mendi publikon videoklipin "Manushaqe", në bashkëpunim me Kushtrim Dobra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0