Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mendi & Blero - Njo Me Njo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Ah ah ah -- Oh oh oh ...

Mendi:
Zemer ngom, jam ka nihna pak tip
Si alkoohol shum e me roby gipsy
Xeher po dokesh e shum mir po kcen
Xeher je vesh, er e mir o kah t'vjen

Ej ej,prej meje mos ik
Hajde qetu ngat e mos um livrit
Ski nevoj prej kerkujna me u tut
E di je femen, e ki qef pak met lut
Pse mu m'gut ? (Get low)
Kjo pun shkon kadal dal
Je gjini e but, kshtu qe krejt osht normal
Nese sillna (ah ah) mir me ty
Edhe krejt shka i kam une ti tham n'sy
Mmmm
Prej qi kum hi (Yeahhh )
Un ty t'kum kshyr, edhe ti m'ke kshyr
Edhe t'kam, krejt n'ftyr
Je qfare je , e shtrejt a e lir,
Veq e di qe kam met ba mu ni mir
Mmmm

Blero: (refren)
Qoje njo, qoj dhe dy,
Hajde shpirt, ty mos ta nin
Je me mu ne atmosfer, (oh oh)
Sa mir po kcen (2X)

Mendi:
Haha, ja ka nis mu ba nxet
E un tu mendu qysh met qu drejte n'krevet
Sa lezet mu kan, vet me ty nkater an
Domethan kurgjo keq skena me lan
E m'provokon me sy, edhe ja nis me kcy
E une tu t'kshyr ty, puna jote u kry
Se jam respillan, edhe se kam kompleks
Un nuk bej dashni zemer, di me ba veq sex
Veq me rendsi, esht e knaqne me dal
Edhe un nalna deri sa ti mthu mu nal
Kqyre po e mir,kqyre po e but edhe kur t'bahet e vshtir
Mir, jam ka shoh diçka,qe ka ndodh
Veq t'lutna mos e zgat
Se spo du mu lodh
Zemer un e di, une e kum vrejt
Edhe ti e ke vrejt, qe jem tui menu njejt

Blero: (refren)
Qoje njo, qoj dhe dy,
Hajde shpirt, ty mos ta nin
Je me mu, ne atmosfer, (oh oh)
Sa mir po kcen (2X)

Uh uh uh
Qoje, qoj dhe dy
Uh uh uh
Qoje, qoj dhe dy, sonte, sonte ti ..

Qoje njo, qoj dhe dy,
Hajde shpirt, ty mos ta nin
Je me mu, ne atmosfer, (oh oh)
Sa mir po kcen (2X)


Ky tekst u dërgua nga AgnesaBlero & Mendi
Publikimi: 09/03/2011
Video Produksioni: Pixels Production


Mendi & Blero - Njo Me Njo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njo Me Njo".
3. Video është e këngës "Njo Me Njo", por nuk këndohet nga Mendi & Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mendi:


Komente 0