Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mendi - A Thu Te Shoh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/09/2012

2012-09-27T20:03:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Thu Te Shoh" kënduar nga Mendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet