Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mendi - Zemer Shqiptare  (Feat. Premtimi & Danger)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Danger

Featuring

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

27/09/2012

2012-09-27T19:29:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Shqiptare" kënduar nga Mendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mendi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet