Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mendi - Shko (Feat. Arta Jonuzi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shko" kënduar nga Mendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkumbin Ismaili - Shko

TI MENDOVE SE CDOGJE BLIHET ME PARA NE JETEN TIME ERDHE TI SHKEL E SHKO PER HER GJITHCKA. KREJT CFAR KISHA UNE TI DHASH CFARE KERKON ME SHUME ASNJEHER TI SME KE DASHT KOT BESOJA UNE

REF. 2x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

ASKUJT NUK I BESOVA ME SHUME NE KETE JETE U MUNDOVA TE JEM ME TY GJITHMON UNE ISINQERT ASNJEHER NUK E MENDOVA JETEN UNE PA TY VETEN TIME E HARROVA PER DASHURIN

REF. 2x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

REF. 4x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

Nazmi Tusha - Shko

Thonë se koha sheron qdo plage
Pse nuke vlen ajo per mua
Saher kaloj nga alto vale
Loti ne emer me thret mua

Ref:
Shko pra shko me ato vale
Si nje bark e shkatrruar
Do te kthehesh nje nate vone
Si nje enderr e kaluar

Me plage me zemer
Kto vargje I shkrova
Me mire sot se di kur
Do te kthehesh e harriuar
Per ate po per mua kurre

Ref:
Shko pra shko me ato vale
Si nje bark e shkatrruar
Do te kthehesh nje nate vone
Si nje enderr e kaluar

Daris - Shko

Shko syt mos ti shoh Shko
Kurr mos um fol mo Shko
Nuk um njeh e nuk t'njoh Shko
Amo mos um harro.

Ref 2x :
Aj aj aj aj aj se dita që vjen dita me ta bo bye bye (bye bye bye )

Ti je kon si flak flak flak,
E m'ke djeg si bong buog bong

Mi ke thon 200 fjal fjal fjal, tash tung tung tung.
Jo s'jom ka t'du, as s'je tum mungu
Nuk mendoj për ty se tash po mendoj për mu.
S'munet mem mungu dikush që kurr se paskna pas,
E nuk muj me dasht dikon, që nuk bon me dasht.
Rrisha vet dojsha me kon bashk, e kur rrishim bashk dojshe mu kon vet
Ti atëher nuk je sill mir si tash
Edhe une tash s'kom mu sill si atëher.
Kur ke mujt ti pa mu, kom me mujt une pa ty, kur ke mujt ti me shku une muj mos me tu kthy.
Gabimi ma i madh u kon që jena bo bashk
E gabime ti bon qe mos mi bo prap.

Shko syt mos ti shoh Shko
Kurr mos um fol mo Shko
Nuk um njeh e nuk t'njoh Shko
Amo mos um harro.

Ref 2x :
Aj aj aj aj aj se dita që vjen dita me ta bo bye bye (bye bye bye )

Ke fol ti për mu t'kan ni
Asni fjal mos e thuj veq ec
Ki fol keq për ni njeri t'mir
E un kom fol mir për ni njeri t'keq.
Dje ti ke ik e sot po pret me u sill une njejt,
Deri sot un heca nëper shi, që lot e mi mos mu vrejt.
E ti shkelëm po po shkelëm
Veq mos harro se për ty kisha pi helëm
E ti shkelëm po po shkelëm une për ty e kisha shti dorën n'zjerëm.
Ti ke ik n'ditën ma t'vshtir ( ti ke ik n'ditën ma t'vshtir )
E nëse kthehesh n'ditën e mir
Une kom me t'thon ty Ditën e mirë

Shko syt mos ti shoh Shko
Kurr mos um fol mo Shko
Nuk um njeh e nuk t'njoh Shko
Amo mos um harro.

Ref 2x :
Aj aj aj aj aj se dita që vjen dita me ta bo bye bye (bye bye bye )

Më shumë këngë me këtë titull:


Featuring: Arta Jonuzi
Publikimi: 27/09/2012Më Shumë Këngë Nga Mendi:


Komente mbi këtë këngëMendi - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Mendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.