Më mbaj mend (për 1 muaj)

Menduh Allajbeg - Jetimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ne kete bote
i vetem jam
s'kam bab
nuk kam as nan
shume lot keta sy me kane lotu
se s'ka me kush me m'perqafu
shume lot keta sy me kane lotu
se s'ka me kush me m'ledhatu

REFRENI:
Ooooooo Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq Teje nuk me ban derman

ne rrug diten kaloj
pa shpres e buk pa ngren
kur jam i semur dhimbja mdon
ah prehri nanes shume me mungon

REFRENI:
Ooooooo Zot i madh vetem ty te kam

askush perveq Teje nuk me ban derman

ne shkolle jam klase e pare
me do cdo arsimtar
fletore shume pesa m'jan ba
po ska te shpia kush me mi pa

REFRENI:

Ooooooo Zot i madh vetem ty te kam

askush pervec Teje nuk me ban derman


Ky tekst u dërgua nga besara hidrej


Nuk kemi video për këtë këngë.
Menduh Allajbeg - Jetimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetimi".
3. Video është e këngës "Jetimi", por nuk këndohet nga Menduh Allajbeg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Menduh Allajbeg:


Komente 0