Më mbaj mend (për 1 muaj)

Menduh Allajbeg - Ty T'madhëroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ty Allah po t’lutem
Falëm pash madhërinë
Se veq te ti zemra
e gjenë vetë qetësinë

Loti më pikoj
Në mesin e natës (2X)
Me duar përpjetë
Lutem të më falesh

Ref..

Sa her shikoje hanen
un ty t’madhërojë
sa her kur lind dielli
per ty sexhde baj 2x

Kur zgjohem n’mëngjes
Filloj me emrin tand
Unë veç ty tkam shpresë
T’madhëron zemra në çdo vend

Për ty zemra rrehë
Sa herë t’adhruon
Se veç ti e dinë
Robin si ta gzon

Sa herë shikoj hanen
un ty te madherojë
Sa herë kur lind dielli
per ty sexhde baj (2X)


Ky tekst u dërgua nga L.DMenduh Allajbeg
Publikimi: 03/04/2022
Muzika: Menduh Allajbeg
Teksti: Almedin Jaija
Mix&Mastering: Rahman Kryeziu
Back Vocal: Rahman Kryeziu
Video Produksioni: Xl Provideo
Kameraman: Eni Turtulla & Rahim Yeta
Editor: Senol SahkoMenduh Allajbeg - Ty T'madhëroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty T'madhëroj".
3. Video është e këngës "Ty T'madhëroj", por nuk këndohet nga Menduh Allajbeg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Menduh Allajbeg:


Komente 0