Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Ti Prane Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hej pa sherim
Paska qen kjo dashuri ne shpirtin tim
Hej pa gezim
Na m'baroj kjo dashurie pa takim

Ti pran e mir je kallxu
Per fat keq me tjeter ti kokshe taku
Ti pran e mir je kallxu
Per fat keq me tjeter ti kokshe taku

Hej s'mund t'jetoj
Kur e di se m'deshti edhe me mashtroj
Hej s'mund duroj
Kur e di se m'deshti edhe me tradhtoj

Ti pran e mir je kallxu
Per fat keq me tjeter ti kokshe taku
Ti pran e mir je kallxu
Per fat keq me tjeter ti kokshe taku

Ti pran e mir je kallxu
Per fat keq me tjeter ti kokshe taku.Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Ti Prane Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Prane Meje".
3. Video është e këngës "Ti Prane Meje", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0