Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mensur Kadriu - Genjeshtare (Tyme Tjeter)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtare (Tyme Tjeter)".
3. Video është e këngës "Genjeshtare (Tyme Tjeter)", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Genjeshtare (Tyme Tjeter)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kush Je Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00S'më lejon mua ndërgjegjja ty me t'lan
ty për tjetër met martu e me të dhan
para syve me dyvak ty me të pa
smuj t'përmbaj ty per tjetër me na nda.

(2x)
le të qohet krejt katuni sun druoj
ty me tjeter met martu kët se lejoj
më vlon gjaku këte dënim do ta pranoj
për veq teje tjetër vajz un s'dashuroj.

Ja e imja do të jesh ja e tokes zez
fjalt e mija do ti mbaj do t'rrin në bes
ah e dashur po te lutem ke kujdes
mos mashtrohesh e mem lan mua me shpres.

(2x)
le të qohet krejt katuni sun duroj
ty me tjetër met martu kët se lejoj
më vlon gjaku këtë dënim do ta pranoj
për veq teje tjetër vajz un s'dashuroj.

(2x)
le të qohet krejt katuni sun druoj
ty me tjetër met martu kët se lejoj
më vlon gjaku këtë dënim do ta pranoj
për veq teje tjetër vajz un s'dashuroj.


Ky tekst u dërgua nga Pranvera
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet