Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mensur Kadriu - Ke Me Kerku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Me Kerku".
3. Video është e këngës "Ke Me Kerku", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Ke Me Kerku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

09/09/2015

2015-09-08T23:03:29+00:00



E pelqeve veten
S'mendove per tjeret
Dashurin qe patem
E shkatrove heret.
(2 here)

Perseri ke mem kerku
As nje her ske mem taku
Ton jeten ke me kerku
T'parin qe tka dashuru.
(2 here)

Esht von mem kerkuar
Tani jam martuar
Vendin n'zemren time
Se ki merituar.
(2 here)

Perseri ke mem kerku
As nje her ske mem taku
Ton jeten ke me kerku
T'parin qe tka dashuru.
(2 here)

Mos me rri te dera
Ti more e mjera
Kenga qe kendohet
Esht per lule tjera.
(2 here)

Perseri ke mem kerku
As nje her ske mem taku
Ton jeten ke me kerku
T'parin qe tka dashuru.
(2 here)






Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë