Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Jetim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gabimisht ne u takuam
Me nje shiqim u afruam
Ne të dy u dashuruam
Ahhh të du

Gabimisht ne u takuam
Me një shiqim u afruam
Ne të dy u dashuruam
Ahhh të du

Nuk më duhet pasuria
Nuk më duhet as vetmia
Mua m'duhet dashuria
Ahhh të du

ref..2x

Jetim unë kam mbet
Jetim në këtë jetë
Jetim der n'ahiret
Ahhh të du

Më than për ty se smë don
Një tjetër e dashuron
Kjo zemër tjetër s'pranon
Ahhh te du

Më than për ty se smë don
Një tjetër e dashuron
Kjo zemër tjetër s'pranon
Ahhh të du

Nuk më duhet pasuria
Nuk më duhet as vetmia
Mua m'duhet dashuria
Ahhh të du

ref..2x

Jetim unë kam mbet
Jetim në ketë jetë
Jetim der n'ahiret
Ahhh te du

Jetim un kam mbet
Jetim pa ty i shkret
Jetim der nahiret
Të dua te duaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Naze Maloku


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Jetim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetim".
3. Video është e këngës "Jetim", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0