A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mensur Kadriu - Lambo Lamborghini


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T19:24:10


Sorry, this song lyrics is not yet available "Lambo Lamborghini" sung by Mensur Kadriu.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Lambo Lamborghini".
The music video from Mensur Kadriu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018