Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu & Bujar Preteni - Zjarr Zjarr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bujar Preteni

27/04/2019

2019-04-27T19:15:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarr Zjarr" kënduar nga Mensur Kadriu & Bujar Preteni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mensur Kadriu & Bujar Preteni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dessa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ouuu,aaa,aa
te ndjej
te ndjej edhe pse larg une me ty jam
te kam edhe pse sje me prane ti
me ty jam
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetm shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
te dua,te dua une ty shume
me ty dashni pa fund, e jotja baby
kam malle,kam malle se ti je shume larg
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetem shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
instrumentaL:
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jam larg larg largMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet