A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mensur Mehana

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Austri 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mensur Mehana is a popular singer. Më datë 2 Qershor 2007, Mensur Mehana publikon videoklipin "Larg Te Ndjej"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mili Sallauka

Samir Aliu

Shkelqim Kosova

Hysen Smajli

Ergin Brahimi

Nexhat Vitia

Dardan Aliu

Bahri Kamerolli

Burim Mehmeti

Faruk Visoka


Tags: Mensur Mehana

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018