Mentor Gjurgjiali
Mentor Gjurgjiali
Mentor Gjurgjiali
  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • SHBA
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mentor Gjurgjiali është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Themeluesi i Grupit 403 dhe autore i shume kengeve...

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 3