Mentor Haziri

Mentor Haziri Së Shpejti Me Diçka Të Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-07-2015]
Këngëtari Mentor Haziri, siç duket këto ditë të nxehta vere po i kalon duke u marrë me tekste dhe këngë të reja. Ai së shpejti do të publikojë albumin e tij më të ri e që është duke u pritë me padurim nga fansat e Mentorit.

Përmes një postimi në Instagram, Mentori, ka publikuar edhe një foto ku është shfaqur me gitarë në dorë dhe në foto ka vendosur mbishkrimin: “duke shkru kang të reja”, që nënkupton se diçka e re është në përfundim e sipër e që padyshim do të jetë e mirëpritur nga të gjithë.
 (Indeksonline)

Mentor Haziri Së Shpejti Me Diçka Të Re


Komente 0