Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Mentor Haziri Merret Me Familjen Kardashian


Nuk ka akoma asnjë votë

[11-08-2015]
Mentor Haziri njihet për kualitetin vokal, shijen muzikore, e së fundi edhe për disa komente pikante.

Haziri ka shfaqur hapur idetë rreth asaj se çfarë po ndodh në skenën muzikore në vend dhe çfarë po i ofrohet publikut shqiptar.

E, Haziri tashmë e ka tejkaluar kufirin e interesimit, duke kaluar edhe tek "divat" e show-bizit botëror.

Ja se çfarë poston Mentor Haziri në Instagram: Një foto ku Kris Jenner, nëna dhe menaxherja e Kim Kardashian komenton videon seksi të së bijes.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet