Mentor Haziri

Mentor Haziri Bëhet "Supermen"

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-08-2015]
Këngëtari ferizajas Mentor Haziri, dikur shumë produktiv në muzikë, së fundi është më aktiv në rrjete sociale, sesa në skenën muzikore.

Haziri, shpesh i thotë ato që i ndjen në llogarinë e tij në Instagram.

Sot, Mentor Haziri po ndihet si heroi i filmave, i famshmi"Supermen".

Këngëtari kosovar e ka bërë një fotomintazh me kokën e tij dhe trupin e "Supermen"-it, foto të cilen po e publikojmë për ju.
 (Indeksonline)

Mentor Haziri Bëhet “Supermen“


Komente 0