Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Mentor Haziri Bëhet "Supermen"


Nuk ka akoma asnjë votë

[15-08-2015]
Këngëtari ferizajas Mentor Haziri, dikur shumë produktiv në muzikë, së fundi është më aktiv në rrjete sociale, sesa në skenën muzikore.

Haziri, shpesh i thotë ato që i ndjen në llogarinë e tij në Instagram.

Sot, Mentor Haziri po ndihet si heroi i filmave, i famshmi"Supermen".

Këngëtari kosovar e ka bërë një fotomintazh me kokën e tij dhe trupin e "Supermen"-it, foto të cilen po e publikojmë për ju.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet