Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Plage Ne Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Sa e ftohte kjo nate pa ty
rruget ndahen perseri
plage ne zemer me ke mbete ti

ne keto rruge dhe nete pagjume
duke pritur aty jam une
ne vend te dhimbjes dhe dashurise
te jesh ti
nuk e di…
nuk e dii
te ndjej une ty si nje jehone
naten vone

REF.:
kthehu te lutem perseri
ktu ku kishte dashuri
bota ska kuptim pa ne te dy
Do treeetem une dhe do te shkoj
dashurine do e vajtoj
kta jane lote te shpirtit tim
PER TY

Sa t'kom dasht do e mbash mend
me lot po shkruaj emrin tend
kurr me sdo te dashuroj
ne kte jete

REF.:
kthehu te lutem perseri
ktu ku kishte dashuri
bota ska kuptim pa ne te dy
Do treeetem une dhe do te shkoj
dashurine do e vajtoj
kta jane lote te shpirtit tim
PER TY
Mentor Haziri
Publikimi: 30/10/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Mentor Haziri
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Mentor Haziri - Plage Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plage Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Plage Ne Zemer", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:


Komente 0