Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Haziri - Mara

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mara".
3. Video është e këngës "Mara", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Haziri - Mara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Eriona Rushiti

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 20

Komente

Asnjë Koment

19/03/2020

2020-03-19T19:00:09+00:00S’di ku me t’pa, s’di ku me t’gjet
Bukur di me u fsheh
Erën ta ndjej, I dehun jam krejt
Zemrën je t'uj ma çmend
Ti mirë e di, luan pa frikë
Ecjen do me ma shtu
Për mu mjafton, ajër me thith
Ajrin që merr ti

Refreni:
Sa ta du kët emër MARA, zanin fort po du me lshu
Me I than krejt botës nuk është marre, emrin tand çdo vajze me ja vu
Sa ta du kët emër MARA, E lexoj unë në çdo derë
A ta dish sa shum e kam përsrit,E bashkë me fymn e fundit ka me m’xjerr

S’du me ja dit, a ka me mbet,
Kush në kët qytet
Kam plot dashni, ka me tepri
çdo rrugic me vet
S’du me ja dit, çfarë stine asht
Dimën a Pranverë
MARA të qujnë, marrë nuk është
Me e shtu edhe një stinë

Refreni:
Sa ta du kët emër MARA, zanin fort po du me lshu
Me I than krejt botës nuk është marrë, emrin tand çdo vajze me ja vu
Sa ta du kët emër MARA, E lexoj unë në çdo derë
A ta dish sa shum e kam përsrit,E bashkë me fymn e fundit ka me m’xjerr


Ky tekst u dërgua nga kujtim bumci6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet