Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Per Ju Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Luan me ne kjo jete
Dhe zemren djeg
Sa dashuri na fal
E sa na merr...
Mentor Haziri
Publikimi: 07/06/2020
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 18
Muzika: Eriona Rushiti
Teksti: Eriona Rushiti
Music Arrangement: Dave Mccune
Duduk: Keli Guga
Guitar: Astrit Stafai
Bass: Dave Mccune
Percussion: Dave Mccune
Produksioni: Dave Mccune, Mentor Haziri
Master: Pete Maher (Clients Include U2, Rolling Stones, The Killers, Peaky Blinders, Katy Perry)
Piano: Shkumbin Azizi
Video Produksioni: Besim Ugzmajli
Perkrahur Nga: Dkrs FerizajMentor Haziri - Per Ju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ju".
3. Video është e këngës "Per Ju", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:


Komente 0