A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mentor Kurtishi - Moj E Mira Diaspores

Teksti i këngës:

Moj e mira n'diaspor a po vjen me mu n'Kosov veq niher me mu me ardh Shkup e Shkoder hajde kem mej kall.

Her ne Zvicer her ne Gjermani per ty knova moj dashni hajde e lajm o ket gyrbet e shkojm ne vend tonin se ktu ska shyhret e.

Moj e mira n'diaspor a po vjen me mu n'Tetov veq niher me mu me ardh Kumanoven tan kem me kall.

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019