Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Nuk Harrohen Zemrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Qdo mëngjes po zgjohem, me dimbje ne shpirt
Kur mendoj se ti ma nuk je tu më prit
Me lot po i laj të gjithë dhuratat tua
Askënd në kët jetë si ti sdo ta dua

Ref:(2 X)
Nuk harrohet dita kur jemi pa
Nuk harrohet nata kur jemi nda
Nuk harrohen syt qe kan qa
Nuk harrohen zemrat që jan dasht

Qdo mëngjes po zgjohem, me dimbje ne shpirt
Kur mendoj se ti ma nuk je tu më prit
Me lot po i laj të gjithë dhuratat tua
Askënd në kët jetë si ti sdo ta dua

Ref:(2 X)
Nuk harrohet dita kur jemi pa
Nuk harrohet nata kur jemi nda
Nuk harrohen syt qe kan qa
Nuk harrohen zemrat që jan dasht


Ky tekst u dërgua nga Mini   bani

Mentor Kurtishi - Nuk Harrohen Zemrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Harrohen Zemrat".
3. Video është e këngës "Nuk Harrohen Zemrat", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0